Лікувально оздоровчий комплекс «ВЕРХОВИНА»

Print PDF
There are no translations available.

Лікувально-оздоровчий комплекс Верховина»

Розташування ЛОК "ВЕРХОВИНА":

Розташований у центрі Карпат у районному центрі Верховина, Івано-Франківської області. Екологічно чистий район. Клімат помірно-континентальний, сприятливий для оздоровлення та відпочинку, активного туризму. За 30 км - найвища гора Східних Карпат і України – Говерла (2061 м).

Розміщення:

На території комплексу розташовані 2 спальні триповерхові корпуси.

Проживання: у 2-, 3-місних номерах зі зручностями на блок. У блоці проживає 5 осіб: розселення 3+2. У блоці є туалет, душ. Холодна вода постійно, гаряча по графіку.

Заклад розрахований на 300 місць: 16 номерів на дві особи, 3 – одномісні номера, 53 номера із зручностями на блок (2 + 3).

Харчування: Харчування 3-разове, посилене у прилеглому корпусі їдальні на 150 місць.

Інфраструктура:

У зимовий час проживаючі мають змогу кататися на власній трасі для гірськолижного спуску з бугельним підйомником 400 м http://levitrakamagra.net/kamagra-oral-jelly/. А також на найближчих трасах (5 км) та на трасах ТК "Буковель" (45 км). На базі є власний пункт прокату гірськолижного спорядження.

Організовуються екскурсії до м. Коломиї в музей "Писанка", музей Гуцульщини, автоекскурсія до м. Косів, автоекскурсія до центру Європи м.  Рахів і ряд інших на замовлення та за бажанням клієнта. У програмі відпочинку оздоровчі, піші прогулянки мальовничими околицями смт. Верховина, досвідчені інструктора–вихователі проведуть чудові прогулянки в гори, одноденні походи на г. Говерла, Піп Іван та інші мальовничі куточки Верховинщини.

Вартість оздоровлення з однієї особи: - 420 грн/доба.

Заїзди з 10.01.2018 року

Вартість включає: проживання у 2-3-місних номерах, 3-разове харчування.

Телефони для довідок: (044) 528-70-79, моб. (067) 542-25-00


Хто онлайн

We have 888 guests and 53 members online