Президент таки підписав Закон №5240

Друк PDF

12 квітня 2017 року на засіданні керівників українських ВНЗ І-ІІ р.а. в межах Дискусійної платформи “Навчання і стажування без кордонів” серед інших важливих питань вдосконалення освітнього процесу відповідно до викликів часу найболючішим стало обговорення можливого ветування Президентом Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" №5240, так як це ставить під загрозу подальше існування коледжів і технікумів у системі освіти України.

 

Заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Романюк Сергій Михайлович, який був запрошеним гостем і активним учасником обговорень Дискусійної платформи, того ж дня прийняв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

 

За дорученням керівників ВНЗ І-ІІ р.а. він доніс до членів Комітету глибокий протестний настрій освітян, що загрожує перерости в новий соціальний вибух.

Це стало вирішальною краплею, що переважила шальки терезів. Депутатами Верховної Ради України - членами освітянського комітету було терміново вжито переконливих заходів для сприяння підписання Закону.

Вранці 13.04.2017 р. Закон №5240 щодо продовження набору молоших спеціалістів до 2018 року підписано Президентом!

Друзі, щиро вітаємо усіх нас зі спільною перемогою!