Всеукраїнський студентський семінар "Лідерство і правова культура"

Друк PDF

Всеукраїнський студентський семінар "Лідерство і правова культура": сильний лідер - навчений лідер.

З 28 вересня до 1 жовтня на базі СОТ "Буревісник ХДУ" (смт Лазурне) відбувалася грандіозна подія - Всеукраїнський студентський семінар "Лідерство і правова культура".

Це захід, який об`єднав студентських лідерів з усієї країни для того, щоб дати можливість обговорити студентські проблеми сьогодення, сформувати вектор подальшої діяльності студентських організацій, обмінятися досвідом та створити єдину команду лідерів з усіх регіонів України. А головне - отримати основи знань з розвитку лідерських якостей, формування команди, мотивації активної діяльності у молодіжних громадських організаціях, а також підвищити рівень правової культури студенства про основні права та гарантії у процесі здобуття вищої освіти.


Захід проходив у режимі "non stop" - студентські активісти не витрачали жодної хвилини марно. Дискусії про проблеми студентської спільноти та шляхи їх вирішення, майбутнє стипендій, роль лідерів у сучасних умовах, внутрішня та зовнішня діяльність студентських організацій як кожної окремо, так і на рівні країни, а також неспинний потік інформації, думок та ідей сприяли формуванню єдиного простору, де кожна організація, кожен студентський лідер зміг взяти для себе щось корисне та поділитися власними досягненнями.

Семінар організовано за підтримки Міністерства молоді та спорту України в рамках реалізації програми "Лідерство, соціальне становлення та правова культура у студентської молоді".