АПОС Картка ISIC Teachers (ITIC)

Вітаємо з Днем студента - 2023!

Друк PDF

17 листопада – Міжнародний день студентів! Вітаємо!

Сьогодні українське студентство навчається на денних відділеннях академій, університетів, інститутів, коледжів, технікумів та училищ. І хоча своє свято студентство відзначає в складних умовах, варто нагадати у цей день про об’єднання усіх поколінь студентів.
Студентство, беззаперечно, є найбільш прогресивною й динамічною частиною суспільства і наше свято - це додаткова нагода згадати про це.

Друзі, колеги, партнери та однодумціhttps://apotheke-zag.de/!

Прийміть щирі вітання до Міжнародного дня студентів та побажання міцного здоров’я, творчого натхнення, справедливих викладачів, щирих друзів, палкого кохання та веселого яскравого настрою!

Нехай студентські роки стануть одними з найяскравіших у Вашому житті, а знання та однокурсники будуть надійною опорою на життєвому шляху!

Скорішої нам усім ПЕРЕМОГИ з вірою в Бога та Збройні сили України!

Зі святом!

https://apotheke-zag.de/Прийміть щирі вітання до Міжнародного дня студентів та побажання міцного здоров’я, творчого натхнення, справедливих викладачів, щирих друзів, палкого кохання та веселого яскравого настрою! Нехай студентські роки стануть одними з найяскравіших у Вашому житті, а знання та однокурсники будуть надійною опорою на життєвому шляху! Зі святом!

З повагою,         Президент АПОС України та колектив Асоціації

Хто онлайн

На даний момент 82 гостей на сайті

Правовий путівник студента

АПОС презентує чергову збірку законодавчих та нормативно-правових актів, які мають безпосередній вплив на забезпечення діяльності студентських організацій